Mecz VII kolejki Tarnowskiej Ligi Okręgowej :

PAGEN GNOJNIKA 4-1 (2-1) ISKRA ŁĘKI

więcej w rozwinięciu newsa:

Pagen Gnojnik - Iskra Łęki 4:1 (2:1)

0:1 O. Machalski 11, 1:1 Grzyb 43, 2:1 Ulas 45, 3:1 Konstanty 56, 4:1 Hajduga 75.

Sędziował: Mariusz Stolarz z Brzeska.

Żółte kartki: Ł. Robak - Flądro.

Widzów: 250.

Pagen: Lis - Wawryka, Ulas, Stanuszek (66 Górak), D. Robak - Hajduga (80 Przepiórka), Grzyb, Rubin, Konstanty (71 Orłowski) - Sacha, Ł. Robak.

Iskra: Michalik - Mika, Flądro, Urbaś- Budzioch, Hrynkiewicz, Wolsza, Woda, M. Machalski- Bernady (62 Świątkowski), O. Machalski

Piłkarze Iskry zdobyli prowadzenie już po 11 minutach gry. Dośrodkowanie partnera pewnie wykorzystał Oskar Machalski. Kiedy zbliżał się koniec pierwszej połowy strzałem w długi róg doprowadził do wyrównania Grzyb. Piłkarze Iskry nie zdążyli się otrząsnąć po stracie bramki i błyskawicznie stracili drugą. Ulas minął trzech rywali i zdobył bramkę do " szatni". Po zmianie stron na boisku dominowali już gospodarze. Rozgrywający bardzo dobre spotkanie Hajduga precyzyjnie dograł piłkę do Konstantego, a ten uderzył zza "szesnastki". Zdeprymowani goście nie wierzyli już w możliwość odwrócenia niekorzystnego rezultatu. Piłkarze Pagenu "rządzili" już na boisku, a efektem tego był kolejny gol. Autorem był wcześniej dwukrotnie asystujący Hajduga.