KŁOS ŁYSA GÓRA 1-3 ISKRA ŁĘKI

Skład: Urbaś G-Mika, Urbaś M,Budzioch,Kordek- Kieroński(Machalski O),Wolsza (Flądro),Hajnysz,Machalski M- Curyło, Wójcik

Bramki: Budzioch 20', Machalski Mikołaj 55', Curyło 80' - ??? 87'

więcej w rozwinięciu newsa:

W ciepłe niedzielne przedpołudnie odbył się mecz VIII kolejki Brzeskiej A-klasy. W Łysej Górze tutejszy Kłos podejmował v-ce lidera Iskre Łęki. Od początku widać było przewagę gości, którzy dużo grali skrzydłami i kreowali sobie kolejne sytuację bramkowe. W 20' minucie po prostopadłym podaniu od Curyły dobrą pozycję do strzału wypracował sobie Budzioch i mocnym uderzeniem z 16 metra pokonał bramkarza gospodarzy. Po tej bramce Kłos probował doprowadzić do wyrównania kilka razy groźnie atakując. Pierwsza połowa zakonczyła się wynikiem 1-0.
Druga połowa zaczęła się spokojnie z lekką przewagą gości. W 55 minucie po wrzutce z rzutu wolnego Miki, piłkę głową zgrał Curyło na 5 metr, gdzie mocnym strzałem Mikołaj Machalski wpakował piłkę do bramki. Goście nadal atakowali lecz często brakowało precyzji bądź szczęscia. W 80 mincie meczu piłkę z rzutu rożnego wybijał M.Machalski lecz ta wybita przez obrońcę trafiła znów pod jego nogi, po czym wyłożył piłkę Curyle na 16 metr, który mocnym strzałem pokonał bramkarza. W końcówce goście probowali strzelić honorową bramkę. Udało im się to w 87 minucie kiedy to zawodnik Kłosa w sytuacja sam na sam pokonał Urbasia. W samej koncowce goscie mogli strzelic druga bramke, lecz Urbaś zdołał złapać piłkę na linii bramkowej. Tym samym Iskra podtrzymuje dobrą passę 8 meczów bez porażki.