Skład: Curyło- Mika,Urbaś M (Flądro),Budzioch,Kordek- Hajnysz,Urbaś G (Machalski O), Wolsza,Machalski M- Kieroński, Wójcik

Bramki: Machalski M, Hajnysz 2x

TRENING: WTOREK 18.30 !!!

więcej w rozwinięciu newsa:

Późnym sobotnim popołudniem miał miejsce mecz outseidera ligi Grabna z łęcką Iskrą. Goście byli faworytem spotkania, lecz Spółdzielca od początku postawiła trudne waruki, ponadto praca sędziego pozostawiała wiele do życzenia. Jego często kontrowersyjne decyzje wprowadziły bardzo nerwową sytuacje na boisku. Gra od początku była bardzo ostra. Bardzo ostro grające Grabno sporadycznie kontrowało na bramkę Curyły. W 30 minucie po dobrej akcji Iskry było 1-0. Wchodzący w pole karne Hajnysz dostał świetne prostopadłe podanie i mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Końcówka pierwszej połowy do ataki gospodarzy. Druga połowa mogła zacząć się świetnie dla przyjezdnych. W doskonałej sytuacji znalazł się Wójcik lecz nie trafił w piłkę. Kilka minut później (55 minuta) mielismy już 2-0. Długa piłka w pole karne, Mikołaj Machalski wyprzedził obrońcę i strzałem w róg bramki pokonał bramkarza.Od tej pory Iskra kontrolowała sytuacje. Swoje okazję mieli m.in: Wójcik, Kieroński czy bracia Machalscy. Ostatnia akcja meczu to świetna kontra gości. Piłkę z prawej strony dograł Wójcik i tylko formalnością było wpakowanie jej do bramki. Po raz drugi w tym meczu uczynił to Filip Hajnysz. Po tym meczu Iskra z dorobkiem 10 punktów dalej utrzymuje sie w czołówce tabeli.