Skład: Michalik-Urbaś M,Kordek,Mika,Machalski M-Urbaś G, Budzioch(Machalski O),Hajnysz,Kieroński - Wójcik,Curyło(Urban)

Kartki: Kordek,Urbaś M,Urbaś G,Mika

TRENING - WTOREK 18.30

więcej w rozwinięciu newsa...

W pierwszej ligowej kolejce Iskra zremisowała w Iwkowej 1-1. Patrząc na przebieg spotkania pozostaje pewien niedosyt, ponieważ Iskra spokojnie mogła zgarnąć pełną pule. Mecz rozpoczął się nieco chaotycznie lecz już w pierwszych minutach Iskra miała świetną sytuację by objąć prowadzenie,jednak Curyło nie trafił z 11 metrów. W pierwszej połowie swoje sytuacje miał jeszcze Wójcik czy Machalski. Iva groźnie kontrowała lecz to Iskra była przeważającą stroną. Druga połowa rozpoczęła sie od ataków Iskry. Curyło dwókrotnie nie wykorzystał świetnych sytuacji, lecz po dobrej kontrze piłkę w siatce umieścił Wójcik. Goście mogli podwyższyć ten rezulatat lecz brakowało szczęscia pod bramką gospodarzy. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 78 minucie gdy po zamieszniu w polu karnym do bramki trafił Dzięgiel. Końcówka meczu to otwarta gra z obu stron lecz żadnej z ekip nie udało sie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.